DANZEL | Oficjalna strona internetowa | koncert Danzel, koncerty Danzela, Manager Danzel, Danzel w Polsce, DenzelGaleria


TWITTER   FACEBOOK

DANZEL (Johan Waem)

Pochodzi z Belgii. Doskonały wokalista oraz multiinstrumentalista, promujący muzykę pop i dance.

W 2004 roku zadebiutował utworem: "Pump It Up". W bardzo krótkim czasie pojawił się na listach przebojów w kilkunastu krajach Europy, co dało Artyście dużą popularność. Na swoim koncie ma trzy wydane albumy, z których pochodzą znane przeboje: "Pump It Up", "You Are All Of That", "Put Your Hands Up", "My Arms Keep Missing You", "You Spin Me Round", "Jump". Jego płyty wydawane są w całej Europie.

Doceniany, wyróżniany, nagradzany na festiwalach wysokiej rangi, tj. MTV MUSIC AWARDS w Rosji w 2005 roku. W Polsce w 2006 roku na festiwalu ESKA MUSIC AWARDS 2005 jako najlepszy zagraniczny Artysta. Danzel jest jedną z najważniejszych i barwniejszych postaci muzyki tanecznej, a jego utwory są ciągle grane przez DJ-ów na całym świecie.

W 2009 roku Danzel rozpoczął koncertowanie LIVE z zespołem. Nowe aranżacje wielkich hitów DANZEL'a, wykonywane są w towarzystwie znakomitych muzyków oraz tancerzy.

Pełne energii koncerty zaskakują publiczność, powodując niezapomniane wrażenia!
Music Zone Projekt i wykonanie: Piotr Szeliga
© copyright 2010 - Music Zone.
All rights reserved.